O nas

PROFESSTAX świadczy kompleksowe usługi z zakresu outsourcingu usług księgowych oraz administracji kadr i płac uzupełniając je o inne usługi, w tym raportowanie, rachunkowość zarządczą, doradztwo podatkowe oraz usługi doradztwa prawnego.

Przez okres kilkunastu lat PROFESSTAX wypracował wysoki poziom wiedzy, doświadczenia i kompetencji.
Bardzo dużą wagę przywiązujemy do aspektów księgowych, dzięki czemu przygotowane przez nas dane finansowe służą nie tylko wypełnianiu obowiązków ustawowych, ale są także wartościowym produktem pomocnym przy zarządzaniu firmą.

Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów do wykonywania usług księgowych oraz ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej w PZU S.A.

Świadczymy swoje usługi w języku polskim i angielskim.

Z kim współpracujemy

Obsługujemy Klientów polskich i zagranicznych, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak również osoby fizyczne. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z firmami o różnych profilach działalności - wśród naszych Klientów znajdą się przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe oraz handlowe. Pełen zakres naszej oferty obejmuje usługi księgowe świadczone nie tylko dla podmiotów gospodarczych zaangażowanych w długoletnią działalność, ale też dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w zarządzaniu własną firmą.

Dlatego też oferujemy kompleksowe usługi na wszystkich etapach rozwoju firmy - pomagamy przy wyborze optymalnej formy prawnej oraz formy opodatkowania dla planowanej działalności, rejestracji firmy, opracowanie procedur działania jak również wsparcie bieżącej działalności.

Aby zapewnić kompleksową obsługę naszym Klientom współpracujemy z renomowanymi doradcami podatkowymi, prawnikami, notariuszami, biegłymi rewidentami oraz specjalistami BHP.

Świadczymy swoje usługi w języku polskim i angielskim.

PROFESSTAX posiada Licencję Ministerstwa Finansów do wykonywania usług księgowych oraz ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej w PZU S.A.

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

PROFESSTAX tworzy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu rachunkowości oraz kadr i płac.

Nasi księgowi posiadają certyfikaty księgowe, dyplomy specjalizacji zawodowej Głównego Księgowego oraz dyplomy ukończenia uznanych uczelni wydziałów ekonomii i prawa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala spełniać różnorodne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów w zakresie rachunkowości i obsługi kadr.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, świadcząc swoje usługi w sposób kompleksowy, rzetelny i dyskretny.

Sprawy danej firmy prowadzone są przez dedykowanego Klientowi naszego specjalistę, który jest doskonale zorientowany w specyfice danej firmy.

Zawsze na bieżącoZawsze na bieżąco

Eksperci PROFESSTAX na bieżąco śledzą wszelkie nowości i zmiany z zakresu prawa, finansów i rachunkowości, oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje, co sprawia, że na bieżąco informują Państwa o wszelkich zmianach przepisów prawnych jak również szybko reagują na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości związane z obowiązującymi regulacjami prawa.

Jakość i bezpieczeństwo

Usługi księgowe prowadzimy przy pomocy oprogramowania systemu Symfonia zainstalowanego na profesjonalnym serwerze zapewniającym bezpieczeństwo danych.

Mamy możliwość opracowania i dostarczania zaawansowanych raportów i analiz zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Ważne jest dla nas, aby wszystkie informacje przekazywane zarówno od Państwa jak i do Państwa były bezpieczne. Stosujemy najnowocześniejsze metody zabezpieczania oraz transmisji danych. Wdrożyliśmy wszystkie niezbędne środki i procedury w celu ochrony uzyskanych przez nas danych. Zastosowanie odpowiednich mechanizmów bezpieczeństwa ogranicza ryzyko pozyskania wysyłanych i odbieranych danych (a także informacji zgromadzonych na serwerze) przez osoby trzecie.

Zaufanie

Relacje, które tworzymy z naszymi Klientami są trwałe i oparte na pełnym zaufaniu co może być dla nas najlepszą rekomendacją i powodem do dumy. Zdajemy sobie sprawę z branej na siebie odpowiedzialności i zawsze staramy się działać w jak najlepszym interesie klienta.

Współpraca z Klientem jest dla nas procesem długofalowym, którego celem jest zagwarantowanie stabilności, poczucia komfortu i bezpieczeństwa.